F5 Teknoloji 0 543 4462888F5 Teknoloji Avrupa yakası Srn4000 nvr kayıt cihazı pratik kullanım özelliği ile birlikte kaliteli bir işlem sunan srn4000 nvr kayıt cihazı günümüzde en çok tercih edilen alternatifler içinde yer almaktadır. ayrıca çok fazla çıkışlı kamera ve encoder desteği, pratik kamera kurulum özelliği ile birlikte Linux işletim sisteminin yanı dizi Vega ve HDMı monitör çıkışı kapsamında yüzde yüz profesyonel bir kullanım imkanı sağlıyor. ayrıca çok fazla uygun fiyatlar altında oldukça çok farklı alanda kullanım imkanını da beraberinde getiriyor.
Dijital kayıt cihazı (DVR), videonun toplanması, raporlanması ve arşivlenmesi için özel bir bilgisayarı temsil eder. Yedekleme çoğu durumda bilgisayar "sabit" disklerde yapılıyor. Konfigürasyona bağlı olarak, genelde 4, 8, 9 veya 16 gelen televizyon kanalı için sunulan DVR-ler, 1'den 16'ya kadar kamera (32 ve 64 kamera için olanlar dahil) sunabilir. Kayıt cihazının seçiminde en mühim parametre "kayıt hızı" dır. Tek bir kanalın (bir kamera) kayıt hızı saniyede 15 kareden azsa, bilginin bir parçası kaybolduğunda resmin yırtılmış olduğunu hissedebilirsiniz. çoğu durumda bu, sistemler, denetim işyeri binaları veya yavaş işlemler içeren öteki nesneler için bir sorun oluşturmaz. lakin güvenlik seviyesi yüksek nesneler için, gerçek zamanlı DVR'ler (gerçek zamanlı şekilde çalışan) kullanılmalıdır.

Son zamanlarda elde edilen büyük popülerlik sözde Stand alone DVR'ler. Güvenlik dedektörlerinin ve çeşitli çıkış cihazlarının (örnek olarak, sirenler, vericiler, herhangi bir alarm olayının telefonla bildirilmesi için çeviriciler, öteki engelleme cihazları vb.) Dahil edilmesine izin verilmekte. Böylece, tamamen entegre bir güvenlik sistemi elde edilir. Bunlar bu gibi DVR'ler, çoğu gün içinde insanların bulunmadığı konutlar, depolar veya öteki srn4000 nvr kayıt cihazı binalar için yoğun şekilde rahattır. Kaydedilen bilgilerin gözden geçirilmesi ınternet üstünden uzaktan gerçekleştirilebilir.

diğer bir DVR çeşidi bilgisayar tabanlı DVR'dir. çekim kartı PC'ye srn 4000 nvr yerleştirilir ve bir DVR haline gelir. çoğu halde, bilgisayarın kaynakları yalnızca kaydedilen bilgilerin dijitalleştirilmesi ve depolanması için kullanılır. Bu tür bir bilgisayarın ınternet üzerinde başka amaçlarla kullanılması önerilmez, nedeniyse sistemin güvenilirliğini düşürmüştür.

çoğu modern kaydedici şu anda NVR (file kaydediciler). Ya bir aygıt ya da sanal (yazılım) şeklinde olabilirler. NVR, ıP kameralar ve WEB sunucusundan bilgi toplar ve işler. NVR'ler gerçek zamanlı olağanüstü görüntü kalitesi, esnek konfigürasyon, uzaktan kumanda sağlar. Büyük merkezi ve / veya dağıtılmış video denetim sistemleri kendi yardımlarıyla oluşturulabilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *